www.martet.com.pl

 

ORYGINALNA POMPA ŁOPATKOWA DENISON  A PODOBNE WYROBY INNYCH PRODUCENTÓW

Produkując przez wiele dziesięcioleci pompy łopatkowe Denison zdobył odpowiednie doświadczenie i wiedze pozwalające oferować na rynku produkty o nieosiągalnych przez innych producentów parametrach eksploatacyjnych.  Niniejszy rozdział poświęcony jest informacji czym różnią się oryginalne pompy Denison typoszeregów T6, T67 i T7 od tych określanych jako zamienniki Denison, pompy robione według Denison, pompy o tych samych wymiarach montażowych co Denison  itd.

Oczywiście najprościej zamontować na stanowisku badawczym obie pompy i porównać ich parametry. Nie wszyscy mają jednak taką możliwość (nasza firma świadczy takie usługi) dlatego też podajemy poniżej kilka informacji.

1.      Tabliczka znamionowa. Przykład oryginalnej tabliczki Denison pokazany  jest na poniższym zdjęciu. Wszelkie dodatkowe litery na początku kodu świadczą, że nie mamy do czynienia z produktem oryginalnym.

2.      Kolor na jaki są pompy malowane. Do końca ubiegłego wieku standardowo  wykorzystywano  kolor niebieski. Aktualnie standardem jest kolor czarny.

3.   

www.martet.com.pl